Houštecký cyklomaraton

24.06.2017

Houštecký cyklomaraton je závod, kde se již tradičně sejde velké zastoupení našeho týmu, snažíme se obsadit všechny kategori na bou tratích a pobrat co nejlepších umístění. Vždy se jedná o velmi pohodovou, až domácí akci, kde závodíme za přítomnosti našich dvou hlavních sponzorů Bikeranch a Kellys Bikes. Nejinak tomu bylo i letos, kdy jsme posbírali hned 6 "beden"!

Report od Bubli:
"Houštecký maraton je pro náš team domácí podnik, takže je vždy důležité se prezentovat v co nejlepším světle. Trať nahrává spíše hákovému pojetí závodění, takže vetšinou rozhoduje až závěrečný spurt skupiny. Já jsem spurt nechtěl dopustit, protože to je vždy trochu loterie (viď Vlašane :-)) a útočil na každém trochu těžším místě. Poměrně brzy jsem z první skupiny odvezl ex-silničáře M. Zeithammera z České Spořitelny, společně si vytvořili slibný náskok a na hodině závodu jsem odjel i jemu. Takže mě čekala 50km časovka do cíle, kterou jsem úplně neflákal a dovezl si 5min náskoku. Na pohled možná snadné vítězství, ale čísla hovoří jinak (33,5km/h, 80km), na bedně mě ještě doplnil Ota, který vyhrál spurt skupiny. Opět tedy povedená teamová sobota."

   

Report Lůcy:
"Houštecký cyklomaraton je od startu do cíle letecký.. Díky tomu utíkají minuty v sedle stejně rychle jako ujeté kilometry (celkem 82km). Nohy po Dolomitech překvapivě jedou a místy se podívají i na čelo naší skupiny. Ta se díky dvoum "brdečkům" na trati nakonec slušně naděluje.. Naštěstí šlo o ryze pánskou společnost, takže v cíli je z toho vítězství a díky Michalovi Bubílkovi double úspěch pro náš tým smile Na trati 60 km škoda Michala a jeho dlouhého spurtu, kdy mu absolutní vítězství uteklo o 0,3 vteřiny. "Noooo chlapečku, budem trénovat špurty!smile

Více zde: http://lucievlaskova.webnode.cz/news/houstecky-cyklomaraton1/"

   

Report Vlašana:
"Úkol zněl jasně - pokusit se vyhrát krátkou. Vojta v našem triku rozjel hned od lajny peklo tempo, nevím kam se pospíchalo, ale fakt se jelo. První nástupy na sebe nenechaly dlouho čekat, byl jsem aktivní a hlídal si kluky, o kterých jsem věděl, že pojedou. Cca 13. km, singl, trháme se ve třech. Po chvilce nás doletí dva, aby si jeden v prvním brdku opět vystoupil. Nakonec tedy celý závod ve čtyřech. Poctivě taháme špice, nejvíce práce však asi odvedl Michael Kubín a naopak nejméně Pepíno Hladík, ale není se čemu divit, Pepíno je ještě kadet! Takže jsme mu jízdu v úniku dost ulehčovali. Zbylí dva kusy byly moje věkovka. Nedalo mi to a zkusil jsem odjet na výkon za podjezdem silnice zhruba 1,5 před cílem. Bohužel si mě dvojka v půlce aleje před točkou do cíle sjela, střídat už ale borci nechtěli. No nic, jdu to cílové rovinky řádně prošitej z jedničky. Borec za mnou chytá opět díru...vypadá to slibně...ALE...to by za ním nesměl být v háku Pepíno, kterej nasaje i mne a o výplet mi to tam nakonec hodí! Vítězství ve věkovce budiž mi malou náplastí smile Věřím, že o Pepínovi ještě uslyšíme - skialpu a bikům zdar! smile"

   

Report od Vojty:

"Houštecký cyklomaraton je pro mě minivrchol první poloviny letošní sezóny. Domácí trať a slušná forma slibovala fajn závod s chutí obhájit loňské 3. místo v kategorii a vylepšit čas. Konkurence se sešla slušná, včetně Vlašana, se kterým už v týdnu vymýšlíme taktiku.
Po startu se jede stejně jako jiné roky, dost svižně, na nic se nečeká. Po průjezdu Káraným se ale tempo zvyšuje a po zúžení do singlíku za vesnicí už se jedou slušné kule, což chvíli za "Svatým Václavem" způsobí, že se odtrhne 4členná skupinka včetně Vlašana. Já tou dobou jedu totální doraz, jako ostatně celá zbyla grupa, odjeté kluky to možná bolelo trochu míň 
        </div>

      </div>

      <div class=

Generální partneři

KellysHlavní partneři

  


Sponzoři

 


 


FSA


© Copyiright 2014 - Bikeranchteam.cz