HERO Südtirol Dolomites

16.06.2017

Závod dříve známý pod jménem Sella Ronda HERO již tradičně patří do závodního kalendáře sourozenců Vlášku a ani letos tomu nebylo jinak. Do itálie se oba dva vydali závodit na delší, 86km trati s cílem poprat se o nejvyšší místa. Lucky jméno je zde již velmi dobře známé, protože dlouhou trať několikrát vyhrála mezi ženami absolutně.

Vlašan report:

"..jojo Sella Ronda HERO nese od letošního roku nový název. Na závod razíme ve středu brzy ráno, takže ještě odpo stíháme luxus švih v místních terénech. Čtvrtek pěší horekopec výlet na panoramata, pátek rozjetí do rychla a v sobotu ráno již klasicky stojíme v popředí 12. (slovy: dvanáctého) startovního koridoru! V prvních kopci a následném sjezdu tlačenka jak na banány, při mé třetí účasti zde, zatím největší špunty.  Díky 34T a Eaglu jsem se letos mohl v kopcích i kochat. Fakt to tu žeru! Na obávaný Sourasass se mi jede překvapivě dobře a z kola slézám minimálně. Díky Michalovi a Anetce jsme měli na trati i support, za což moc děkujeme, určitě nám to nějakou vteřinu na feed zonách ušetřilo. Závod si fakt užívám. Oproti loňsku mohu i v posledních dvou kopcích závodit/jet své tempo a v cíli z toho je zlepšení o 12 minut (loni byl mordor počasí). Pořadí na chlup stejné, tedy za šest absolutně v hobby a stříbro ve věkovce! Velká spoko a super užitý závod =) K tomu Lucy WINNER a Vojta za mnou na bronzu! smile"Lůca report:
"Sellaronda Hero je "srdcovka". Nádherná dolomitská krajina, téžké výjezdy, hravé singly, temperamentní a přátelští Italové, výborná pizza, skvělá banda lidí, slunečné počasí a především intenzivní vzpomínky. Je to neuvěřitelné... V nohách se shromáždilo již sedm startů na trati 86 km s převýšením 4500 m. Pocit, kdy se posledním singlem řítíš do cíle po 7 hodinách v sedle, se neomrzí a je nejvíc! O to víc, když kilometr před cílem stojí Michal a křičí: "Dobře ty holčičko!" Těsně před cílovým obloukem ještě stihne natáhnout ruku a plácneme si. V cíli čeká Vašek. Pecka!"

Více zde: http://lucievlaskova.webnode.cz/news/sellaronda-hero2/Více informací o závodě najdete na: http://www.herodolomites.com/de/race/sellaronda-hero-marathon
Kompletní výsledky najdete na: https://services.datasport.com/2017/mtb/sellaronda/

Katka Mertenová

Generální partneři

KellysHlavní partneři

  


Sponzoři

 


 


FSA